Автосалон suzuki Івано-Франківськ
Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 148б
Салон (050) 436-90-49, (0342) 75-95-33 Сервіс (050) 433-40-40, (0342) 75-95-34
Інформаційна лінія 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів)

ціна від

402 500 грн.

Оновлена SUZUKI Vitara ще ближче до ідеалу. Лідер компактних кросоверів В-класу в Україні. Демонструє елегантий дизайн, оновлений інтер’єр, виразний екстер’єр, новітні системи безпеки та унікальну систему повного приводу ALL GRIP, з якою можна впевнено долати будь-які види дорожнього полотна.

Огляд 360°

Огляд 360°

Оберіть свій унікальний колір автомобіля.

Колір кузова

26U Білий (White)

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Двигуни

В оновленій Vitara доступні два турбодвигуни. Двигун об'ємом 1.4 л. BOOSTERJET із системою прямого вприску пального та турбонагнітачем, яким був оснащений Vitara S, та новий двигун із турбонагнітачем та системою прямого вприскування 1.0 BOOSTERJET об’ємом 1.0 л.

5-ТИ СТУПЕНЕВА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Передавальні числа коробки передач підібрані таким чином, щоб забезпечити суттєву економію пального та найкращі динамічні характеристики. Крім того, з метою оптимізації процесу перемикання передач та забезпечення його плавності були впроваджені різні інноваційні розробки.

ALLGRIP 4WD

SUZUKI вдосконалила систему повного приводу ALLGRIP та впровадила технології нового покоління, які забезпечують надзвичайне задоволення та спокій під час керування, одночасно сприяючи зменшенню витрати палива. Система ALLGRIP дозволяє обрати один з чотирьох режимів, який найкращим чином відповідає дорожньому покриттю та умовам руху. Водій має можливість обрати необхідний режим - Auto, Sport, Snow або Lock, за допомогою регулятора, розташованого на центральній консолі.

ФАРИ ЗІ СВІТЛОДІОДАМИ

Яскраві світлодіодні лампи використовуються для збереження енергії у режимі ближнього світла фар. Окантовка лінз блакитного кольору випромінює м’яке світло та створює враження холодної стриманості.

МУЛЬТИСЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ

7-дюймовий сенсорний дисплей передбачає інтуїтивно зрозуміле керування мультимедійною системою, включаючи відтворення аудіозаписів, користування телефоном із функцією Hands-free, навігаційною системою та функціями смартфона. Для використання системи можна вибрати один із чотирьох основних робочих режимів – Listen (Прослуховування), Call (Дзвінок), Drive (Рух) і Connect (Підключення).

SUZUKI SAFETY SUPPORT

Найвищий рівень безпеки – незмінна риса Suzuki Vitara. Модель оснащена всіма необхідними на сучасних дорогах системами безпеки , зокрема, міцна конструкція кузова система курсової стійкості ESP, 7 подушок безпеки. Елементи активної і пасивної безпеки, застосовані в Vitara, здобули найвищу оцінку Euro NCAP. У новій Vitara список систем безпеки розширено інноваційними системами виявлення перешкод та контролю руху по смузі Safety Support таких, як Система автоматичного гальмування, Контроль зміни смуги руху, Система контролю мертвих зон, Адаптивний круїз-контроль.

КОМФОРТ

Інтер’єр нової Vitara можна порівняти з подорожжю у витончений світ, створений цілком із високоякісних матеріалів. У добре продуманому салоні кожна кнопка, кожен вимикач та регулятор знаходяться саме на тому місці, де їм належить бути. Насолоджуйтесь салоном, який не має бажання покидати.

НОВИЙ ДВИГУН 1.0 BOOSTERJET

Двигун із турбонагнітачем та системою прямого вприскування 1.0 BOOSTERJET об’ємом 1.0 л створює крутний момент, що співрозмірно крутному моменту двигуна об’ємом 1.8 л, одночасно демонструючи суттєво помітнішу економію палива. До того ж турбонагнітач, що подає стиснене повітря в циліндри, забезпечує високий крутний момент навіть в діапазоні низьких обертів. Завдяки цьому спектр завдань, які виконує автомобіль, розширюється: від руху в міських умовах і в спортивному стилі до їзди в умовах бездоріжжя.

6-ТИ СТУПЕНЕВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Завдяки збільшеному діапазону передавальних чисел 6-ступенева автоматична коробка передач пропонує відмінну динаміку розгону, та збільшує економію палива при русі з активованим круїз-контролем на великій швидкості. Вбудований охолоджувач підвищує ефективність охолодження автоматичної коробки передач, також сприяючи економії пального.

РЕЖИМ AUTO

Зазвичай у режимі Auto працює система приводу на два колеса (2WD). Проте, у разі виявлення пробуксовування коліс автоматично вмикається система повного приводу (4WD). Пріоритетом є економія палива, тому система 4WD активується тільки за необхідності. Режим Auto забезпечує впевнений рух за мінливих погодних умов, як, наприклад, під час раптової зливи.

ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ

Денні ходові вогні унікальної форми передбачають вертикальне розташування світлодіодів. Автомобіль також обладнаний протитуманними фарами, які покращують видимість за поганих погодних умов.

СИСТЕМА SMARTPHONE LINKAGE DISPLAY AUDIO

Система Smartphone Linkage Display Audio підтримує Apple CarPlay, Android Auto™ та MirrorLink™.* Після підключення сумісної моделі iPhone через USB Apple CarPlay дозволяє здійснювати телефонні дзвінки, отримувати доступ до музикальної колекції, надсилати та отримувати повідомлення, а також прокладати маршрути за допомогою голосових команд або натискання на дисплей аудіосистеми. Android Auto дозволяє водієві використовувати Google Maps™, Google™ Search та інші сервіси Google, не відволікаючись від керування автомобілем. MirrorLink™ дозволяє відкривати додатки, встановлені на смартфоні, на сенсорному дисплеї автомобіля.

АВТОМАТИЧНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Під час руху Vitara використовує два датчики — монокулярну камеру та лазерний датчик, щоб визначити, чи існує ризик зіткнення з транспортним засобом або пішоходом, що рухається попереду. У разі виявлення потенційного зіткнення автомобіль реагує в один із трьох способів залежно від ситуації. Застосовує різке автоматичне гальмування, якщо ризик зіткнення збільшується. Активує систему допомоги при екстреному гальмуванні для збільшення гальмівного зусилля в разі високого ризику зіткнення, якщо водій панічно натискає на педаль акселератора.

КОЛЬОРОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

У центрі комбінації приладів розташований сучасний 4,2-дюймовий мультиінформаційний кольоровий РК–дисплей, який надає водію точні та надійні дані про динамічні характеристики автомобіля і роботу його систем. На динамічному дисплеї відображаються дані багатьох функцій, наприклад режиму ALLGRIP, потужності двигуна та крутного моменту, дані про прискорення і гальмування, та інші. Завдяки численній кількості опцій ваша поїздка буде завжди цікавою.

НОВИЙ ДВИГУН 1.4 BOOSTERJET

Турбодвигун 1.4 BOOSTERJET об’ємом 1.4 л з системою прямого вприску забезпечує збільшений крутний момент, даруючи більше задоволення від керування Vitara. Турбонагнітач з проміжним охолоджувачем створює високий крутний момент навіть в діапазоні низьких оборотів двигуна, починаючи з 1500 об/хв. Крім того, регулятор тиску наддуву і система прямого вприску підвищують ефективність використання палива. У той же час короткі патрубки впускного і випускного колекторів роблять двигун легше і компактніше, а прискорення - більш швидким.

РЕЖИМ SPORT

У режимі Sport активно використовується система 4WD, що забезпечує ідеальне проходження крутих поворотів на звивистих дорогах. Зміна характеристик прискорення й крутного моменту покращує реакцію двигуна, а в моделях з автоматичною трансмісією підтримується висока швидкість обертів двигуна. Комбінація цих чинників забезпечує захоплююче керування в спортивному стилі. Крім того, режим Sport затримує спрацьовування системи ESP®, віддаючи перевагу намірам водія насолодитися їздою в спортивному режимі.

КОНТРОЛЬ ЗМІНИ СМУГИ РУХУ

В оновленій Vitara контроль зміни смуги руху контролюється трьома системами: системою попередження про зміну смуги руху - на швидкості від 60 км/год вона розраховує траєкторію руху автомобіля, і при необхідності надає водієві відповідне візуальне і тактильне попередження; системою запобігання зміни смуги руху - активується на швидкостях від 60 до 160 км/год і в разі відхилення автомобіля від смуги автоматично допоможе водієві повернути автомобіль назад; попередженням про виляння - активується на швидкості від 60 км/год і обчислює модель руху автомобіля, надаючи звукове та візуальне попередження.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

На дисплей можна виводити зображення з камери заднього виду, яке допоможе водієві зберігати кращий огляд ззаду під час руху автомобіля заднім ходом.

РЕЖИМ LOCK

Режим Lock постійно здійснює жорсткий незмінний розподіл великого крутного моменту між передньою та задньою віссями, максимізуючи зчеплення коліс з дорогою. Оптимізація системи ESP® та інших систем управління сприяє полегшенню вивільнення автомобіля, який застряг у глибокому сніжному заметі або розмоклій землі. При цьому гальмівне зусилля прикладається до коліс, що пробуксовують, забезпечуючи достатній обертовий момент для коліс, які мають зчеплення з дорожнім покриттям (LSD). Перемикання з режиму Lock у режим Snow здійснюється автоматично при швидкості більше 60 км/год.

КОНТРОЛЬ МЕРТВИХ ЗОН

Зміна смуги на швидкості вище 15 км/год стала безпечнішою завдяки двом радарним датчикам, встановленим в задній частині автомобіля з обох боків, які здатні виявляти транспортні засоби, що знаходяться в «мертвих» зонах автомобіля або наближаються до них. У разі виявлення автомобіля, що знаходиться в «мертвій» зоні або наближається до неї, підсвічується попереджувальна світлодіодна піктограма у відповідному дзеркалі зовнішнього огляду. Якщо водій збирається змінити смугу руху, разом із підсвіченням попереджувальної піктограми подається звуковий сигнал.

ПЕРЕДНІ ТА ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Ультразвукові датчики в бамперах виявляють перешкоди, надають звукові та візуальні попередження у вигляді повідомлень або звукових сигналів на мультиінформаціонному дисплеї. Датчики задіяні також в системах стабілізації швидкості і управління прискоренням, а також в контролі відстані від автомобіля, що йде попереду (тільки для адаптивного круїз-контролю з функцією Stop & Go).

РЕЖИМ SNOW

Режим Snow - оптимальний для руху слизькими дорогами, які покриті снігом, льодом або брудом. У відповідності зі ступенем натискання педалі акселератора і кута повороту керма режим Snow попереджує пробуксовування коліс і передає крутний момент на задні колеса, забезпечуючи достатнє зчеплення з дорогою. Крім того, система ESP® активується заздалегідь, сприяючи поліпшенню курсової стійкості автомобіля на поверхнях з низьким коефіцієнтом тертя. Зберігаючи відмінну курсову стійкість і стабільний рух на слизькій дорозі, режим Snow дозволяє розслабитися і отримувати задоволення.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Якщо попереду рухається автомобіль, система адаптивного круїз-контролю використовує технологію радіохвиль, призначену для автовизначення дистанції від автомобіля до транспортного засобу попереду - згідно установки, обраної з трьох можливих. Якщо автомобілі попереду відсутні, система підтримує швидкість, встановлену водієм (від 40 км/год). Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, доступний для автомобілів з 6-ступінчастою АКП, допомагає водієві прискорювати і гальмувати автомобіль, зберігаючи безпечну відстань до транспортного засобу, який рухається попереду.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ЗЗАДУ

На швидкості до 8 км/год під час руху заднім ходом автомобіль використовує два радара в задній частині автомобіля для допомоги водієві, попереджаючи його про наближення транспортних засобів з обох боків при виїзді автомобіля зі стоянки заднім ходом. У разі виявлення транспортного засобу система попереджає водія за допомогою візуального повідомлення на інформаційному дисплеї та звукового сигналу. Це робить виїзд зі стоянки, де видимість обмежена з одного або двох боків, більш безпечним.

 • ДВИГУН
 • ТРАНСМІСІЯ
 • ALLGRIP 4WD
 • ОСВІТЛЕННЯ
 • МУЛЬТИМЕДІА
 • БЕЗПЕКА
 • КОМФОРТ
 • Двигуни
 • НОВИЙ ДВИГУН 1.0 BOOSTERJET
 • НОВИЙ ДВИГУН 1.4 BOOSTERJET
 • 5-ТИ СТУПЕНЕВА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
 • 6-ТИ СТУПЕНЕВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
 • ALLGRIP 4WD
 • РЕЖИМ AUTO
 • РЕЖИМ SPORT
 • РЕЖИМ LOCK
 • РЕЖИМ SNOW
 • ФАРИ ЗІ СВІТЛОДІОДАМИ
 • ДЕННІ ХОДОВІ ВОГНІ
 • МУЛЬТИСЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ
 • СИСТЕМА SMARTPHONE LINKAGE DISPLAY AUDIO
 • SUZUKI SAFETY SUPPORT
 • АВТОМАТИЧНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
 • КОНТРОЛЬ ЗМІНИ СМУГИ РУХУ
 • КОНТРОЛЬ МЕРТВИХ ЗОН
 • АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ
 • ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ЗЗАДУ
 • КОМФОРТ
 • КОЛЬОРОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
 • КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ
 • ПЕРЕДНІ ТА ЗАДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Технічні параметри

Технічні параметри Оновлена Vitara Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,0
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1085-1160

1130-1180

1155-1230

1205-1250

1730

 

Бензиновий 1.4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

6AT

6AT

1145-1945

1220-1265

1730

 

Місткість багажного відділення

Кількість місць, (осіб)

5

макс. об'єм, л
(за даними виробника)

1120 л

зі складеними спинками
заднього сидіння, л

710 л

із піднятою
задньою спинкою (стандарт), л

375 л

Об’єм паливного бака, л

47

 • Тип

  K10C-DITC

 • Кількість циліндрів

  3

 • Кількість клапанів

  12

 • Робочий об'єм, см3

  998

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73,0 × 79,5

 • Ступінь стискання

  10,0

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  82(112)/5,000

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  170/2,000~3,500 або 160/1,800~4,000

 • Тип

  K14C-DITC

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73.0×82.0

 • Ступінь стискання

  9,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  103(140)/5,500

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  220/1,500-4,000

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

Бензиновий 1.4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.370

2.370

1.555

1.555

1.159

1.159

0.851

0.851

0.672

0.672

3.193

3.193

3.501

3.501
 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  McPherson зі стійкою та пружиною

 • Підвіска задніх коліс

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

         1,0 л Бензиновий BOOSTERJET

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET

     

            2WD    

   4WD (ALL GRIP)

    2 WD    

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

     
6,2 6,6 6,6 7,0 7,1 7,5
4,9 5,1 5,4 5,5 5,1 5,6
5,4 5,7 5,8 6,0 5,9 6,3
Euro 6  
180 180 180 180 200 200
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

КОМПЛЕКТАЦІЯ ПРИВІД ТРАНСМІСІЯ

РОЗДРІБНА ЦІНА (ГРН.) НА АВТОМОБІЛІ
2020 р.в.

СПЕЦІАЛЬНА РОЗПРОДАЖНА ЦІНА (ГРН.) НА АВТОМОБІЛІ
2019 р.в.

VITARA 1,0 л. GL 2WD 5MT - 402 500
VITARA 1,0 л. GL+ 2WD 6AT - 500 200
VITARA 1,0 л. GLX 2WD 6AT - 571 600
VITARA 1,0 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 5MT - 500 200
VITARA 1,0 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT - 544 300
VITARA 1,0 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT - 609 400
VITARA 1,4 л. GL+ 2WD 6AT 572 600 546 400
VITARA 1,4 л. GL+ ​ALL GRIP (4WD) 6AT 634 600 608 400
VITARA 1,4 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT 699 800 673 600

Галерея

Loading...